Інтеграція систем під ключ – аудіовізуальні комплекси та конференц системи

Надаємо повний комплекс професійних послуг зі створення «під ключ» аудіовізуальних комплексів, системи фонового озвучування та конференц-систем будь-якої складності
25
років на ринку
515
Реалізованих проектів
42
Бренда у дистриб'юції
Інтеграція систем під ключ – аудіовізуальні комплекси та конференц системи

Які об'єкти реалізуємо

Кожен сучасний офіс повинен мати можливість транслювати службові повідомлення або хоча фонову музику коридорами та кабінетами.

Оповіщення - обов'язкова частина музичної системи безпеки будь-якого об'єкта: бізнес-центру, офісу та банку. Вона забезпечує передачу звукової інформації у разі надзвичайної ситуації.
Храми, церкви, костели, мечеті та інші специфічні, з погляду акустики, об'єкти озвучуються дуже нетривіально. Необхідно зважити на великий час реверберації, відсутність можливості змінити архітектурну акустику (і іноді навіть встановити мікрофони), культурні та історичні особливості, а також навчити використанню цієї системи персонал.
Професійні системи освітлення та озвучування у ресторанах та нічних клубах дозволять підкреслити статус та стиль закладу, збільшити потік відвідувачів та придбати постійних клієнтів. Однак вибір такого обладнання — це нелегке завдання, яке потребує відмінних знань та навичок, досвіду та професіоналізму.
Великі масштаби, необхідність інтеграції багатьох інженерних та ІТ-систем, складна акустика роблять спортивні стадіони складним об'єктом для оснащення мультимедійними системами.

Наші фахівці впровадять інноваційні рішення для реалізації високотехнологічних проектів та комп'ютерне моделювання для електроакустичного проектування приміщення спорткомплексу.
При обладнанні готелю або конференц-залу виникає потреба в рівномірному розподілі звуку значною територією приміщення, чого практично неможливо досягти, використовуючи побутову акустику.
Правильне ненав'язливе освітлення та музика в наш час не менш важлива складова атмосфери комфорту, ніж, наприклад, зручні меблі.

Проектування

Технічний департамент пропонує проектування з наступним монтажем по основним концертно-театральним технічним системам:
Система фонового озвучування
Система фонового озвучування "Public Address"
Комплекс звукового обладнання, призначеного для фонової музичної трансляції та передачі голосових повідомлень у торгових та громадських приміщеннях.
Системи освітлення
Системи освітлення
Основне завдання при проектуванні світлового обладнання у ТРЦ, бізнес-центр – ефективність та економічність. Тому найчастіше обирають світлодіодне освітлення.
Конференц-системи
Конференц-системи
Сучасні рішення для забезпечення чистого та природного звуку під час переговорів та трансляцій.
Відео-проекційне обладнання
Відео-проекційне обладнання
Потужним та зручним інструментом для проведення семінарів та конференцій є інтерактивні дошки, що дозволяють наочно подавати інформацію будь-якої складності у реальному часі.

Етапи робіт

01Заявка
Отримання запиту проектування систем об'єкта
01
Заявка
Отримання запиту проектування систем об'єкта
02Технічне завдання
Складання детального проекту з використання обладнання після підписання договору
02
Технічне завдання
Складання детального проекту з використання обладнання після підписання договору
03Проектування
Розгляд вихідних креслень, виїзд фахівця на об'єкт
03
Проектування
Розгляд вихідних креслень, виїзд фахівця на об'єкт
04Реалізація проекту
Інсталяція та пуско-налагодження обладнання
04
Реалізація проекту
Інсталяція та пуско-налагодження обладнання
05Навчання персоналу
Проведення тренінгів для технічного персоналу об'єкту
05
Навчання персоналу
Проведення тренінгів для технічного персоналу об'єкту
Замовте консультацію!
Фахівці компанії зроблять прорахунок та підбір обладнання для вашого об'єкту

  Інтеграція систем під ключ – аудіовізуальні комплекси та конференц системи

  Компанія «Лайтек» надає повний комплекс професійних послуг зі створення «під ключ»: аудіовізуальних комплексів, систем фонового озвучування та конференц-систем будь-якої складності для ділових центрів та офісів, аудиторій навчальних закладів, готелів, санаторних та спортивних комплексів, торгово-розважальних комплексів та ТБ студій.

  Унікальний досвід у реалізації комплексних рішень та системної інтеграції робить нас надійним партнером з підбору та реалізації найбільш відповідної системи, а саме:

  • Системи фонового озвучування “Public Address”.
  • Системи розподіленого звуку із елементами маршрутизації.
  • Конференц-системи (конгрес-системи, дискусійна система).
  • Конференц-системи з відеоконференц-зв’язком.
  • Системи відображення відео інформації та мультимедійної системи.
  • Системи висвітлення.
  • Системи звукопідсилення.
  • Систем архітектурного, інтер’єрного, ландшафтного освітлення.

  Чому варто працювати з нами?

  Постачання від виробника

  Устаткування від провідних виробників за найкращими цінами в стислий термін

  Проекти під ключ

  Від розробки проекту до навчання технічного персоналу

  Гарантія

  Гарантійний та післягарантійний супровід

  Сертифікований персонал

  Співробітники регулярно проходять навчання від виробників, що підтверджує наявність сертифікатів

  Портфоліо

  Відгуки

  Колектив Міжнародної академічної школи Одеса висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та якісного технічного оснащення концертного залу ...

  Колектив Міжнародної академічної школи Одеса висловлює подяку компанії Лайтек за виконання проектних, будівельно-монтажних робіт та якісного технічного оснащення концертного залу навчального закладу.

  Головна місія і завдання нашої школи — привити дитині любов до процесу навчання, до пізнання. Для цього необхідно забезпечити всі необхідні умови для всебічного розвитку маленької особистості, зокрема креативних якостей.

  Концертна зала з сучасним якісним обладнанням дозволить відкрити найрізноманітніші таланти наших вихованців.

  Дякуємо колективу компанії Лайтек за надання сучасних професійних рішень, відданість справі та злагодженість роботи.

  Сподіваємось на подальшу співпрацю!

  З повагою,

  Директор Н.Л.Вернидуб

  Керівництво музичного пабу Peppers Club висловлює подяку компанії Лайтек за якісну розробку проекту з озвучування закладу та постачання топового комплекту ...

  Керівництво музичного пабу Peppers Club висловлює подяку компанії Лайтек за якісну розробку проекту з озвучування закладу та постачання топового комплекту звукового обладнання d&b audiotechnik, радіосистем Shure та директ-боксів SimpleWay.

  Завдяки індивідуальному підходу колективу проект вдалося реалізувати на найвищому рівні в максимально стислі терміни.

  Бажаємо подальшого процвітання та успішної реалізації інших проектів!

  З повагою, Peppers Club

  Керівництво ресторану GOST висловлює особливу подяку компанії Лайтек за професіоналізм і відданість своїй справі. Працюючи з вами, можна бути впевненими ...

  Керівництво ресторану GOST висловлює особливу подяку компанії Лайтек за професіоналізм і відданість своїй справі.

  Працюючи з вами, можна бути впевненими у виборі найкращих рішень в ринку. За період нашої співпраці ми відзначили Вашу компетентність, оперативність і прагнення зробити свою роботу якісно і своєчасно.

  Дякуємо за співпрацю, швидку реакцію на виникаючі питання. Ми готові і надалі працювати в спільних проектах.

  З повагою, директор ресторану GOST

  Банкетний Дім “Reneissance” – найбільший банкетний комплекс України, в якому розміщені 6 індивідуальних залів, які володіють здатністю оперативної трансформації стін. ...

  Банкетний Дім “Reneissance” – найбільший банкетний комплекс України, в якому розміщені 6 індивідуальних залів, які володіють здатністю оперативної трансформації стін. Вишуканий інтер’єр банкетного Дому “Reneissance” поєднує витонченість минулих століть і високі технології.

  Перед фахівцями компанії Лайтек стояло складне завдання: в багатий інтер’єр, що імітує стиль епохи Відродження, гармонійно вписати сучасне обладнання, ефекти якого повинні підкреслити вишуканість залів.

  Банкетний Дім “Reneissance” виносить подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, проявлений при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового та презентаційного обладнання в залах комплексу, а також за високу якість представленої продукції.

  З повагою, керівник банкетним будинком
  “Reneissance”
  Олександр Шляк

  Адміністрація Черкаського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка висловлює подяку колективу компанії Лайтек за створення і виконання проектно-кошторисної документації та ...

  Адміністрація Черкаського драматичного театру імені Т. Г. Шевченка висловлює подяку колективу компанії Лайтек за створення і виконання проектно-кошторисної документації та подальшу поставку і монтаж обладнання таких систем: механообладнання сцени, система постановочного освітлення та електрозвукафікації, система трансляції спектаклю, технологічне телебачення, пульт помічника режисера.

  Театр отримав найсучасніше обладнання від світових брендів, завдяки чому наші постановки вийдуть на новий рівень.

  Окремо варто відзначити високу кваліфікацію та оперативність спеціалістів, адже роботи проводились в обмежений час.

  Висловлюємо свою вдячність за співпрацю та сподіваємося на зміцнення партнерських відносин.

  З повагою, 

  директор-художнік керівник

  П.П. Ластівка

  Шановні колеги!  Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. Михайла Вериківського висловлює подяку колективу компанії Лайтек за якісну роботу в проектуванні, ...

  Шановні колеги! 

  Київська дитяча школа мистецтв №2 ім. Михайла Вериківського висловлює подяку колективу компанії Лайтек за якісну роботу в проектуванні, поставці та налаштуванні світлового і звукового обладнання, що буде сприяти розвитку і більш якісному навчанню учнів школи.

  З повагою, 

  Ростовцева Л.О.

  Адміністрація Національного цирку України висловлює подяку спеціалістам компанії Лайтек за оперативне постачання, якісне встановлення та пусконалагодження світлового обладнання. Ми дуже ...

  Адміністрація Національного цирку України висловлює подяку спеціалістам компанії Лайтек за оперативне постачання, якісне встановлення та пусконалагодження світлового обладнання.
  Ми дуже вдячні вам за оперативну та злагоджену роботу. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

  Генеральний директор-художник керівник,
  Народна артистка СРСР
  Л. О. Шевченко

  Київський академічний драматичний театр на Подолі вісловлює подяку компании Лайтек за виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, что ...

  Київський академічний драматичний театр на Подолі вісловлює подяку компании Лайтек за виконання проектних та будівельно-монтажних робіт, технічне оснащення театру, что проводилися во время реконструції в 2016 – 2017 роках.
  Завдяк професіоналізму та віключній віддатності делу колективу компании Лайтек, театр получил найсучашнішій демонстраційній комплекс, аналогів которого НЕ Було в Україні. Застосовані в проекті технології з виробництва и вітуску вистав, что реалізовані в нашому театрі, визначили новий Найвищий рівень для подібніх систем театрально-видовищних закладів України.
  Віримо в продовження щирого партнерства з вашою компанією, Пожалуйста дозволити досягнуть Нових Успіхів и досягнуть Яскрава звершені в царіні театральних мистецтва и технологій.

  Художній керівник Київського академічного
  драматичного театру на Подолі:
  Малахов В.Ю.

  Дякуємо Вам за оперативні рішення щодо постачання світлового обладнання для медіаплатформи «НАШ» (телеканал «Максі-ТВ»). Інноваційні технології та грамотність фахівців «Лайтек» ...

  Дякуємо Вам за оперативні рішення щодо постачання світлового обладнання для медіаплатформи «НАШ» (телеканал «Максі-ТВ»).

  Інноваційні технології та грамотність фахівців «Лайтек» дозволили обладнати телестудію оптимальними технічними рішеннями та зробити її однією з найсучасніших в Україні.

  Завдяки якісній організації та відповідальності проект був зданий у встановлений термін.

  Сподіваємось на плідну співпрацю надалі.

  Технічний директор ТОВ «НАШ 365»

  А.С. Живолович

  Дякуємо компанії Лайтек за співпрацю і своєчасну правку поставку обладнання для проекту CYBER ARENA в Берліні. Хочемо відзначити професіоналізм співробітників ...

  Дякуємо компанії Лайтек за співпрацю і своєчасну правку поставку обладнання для проекту CYBER ARENA в Берліні.

  Хочемо відзначити професіоналізм співробітників в пошуку оптимальних рішень і їх злагоджену роботу.

  Бажаємо вам подальшого процвітання, ефективної роботи та нових перемог!

  Yours sincerely, Director

  Romantsova Olga

  За підсумками співпраці наших компаній, висловлюємо подяку компанії Лайтек за організацію та проведення проектних, технічних, інсталяційних робіт зі світлового та ...

  За підсумками співпраці наших компаній, висловлюємо подяку компанії Лайтек за організацію та проведення проектних, технічних, інсталяційних робіт зі світлового та звукового обладнання клубу Queen.

  Робота була виконана у встановлені терміни з належною якістю, дотриманням усіх норм на високому професійному рівні. Вашим підприємством продемонстровано оптимальний професіоналізм, високу кваліфікацію інженерів, технологічну грамотність та творчий підхід до справи.

  Ми задоволені роботою та рекомендуватимемо компанію Лайтек як надійного підрядника з шоу техніки.

  Керівництво Caribbean – Concert Hall & Night Club висловлює подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та ...

  Керівництво Caribbean – Concert Hall & Night Club висловлює подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції звукового обладнання d & b audiotechnik V-series.

  Всі роботи по встановленню та налагодженню звукової системи були виконані на високому технічному рівні, якісно і у встановлені терміни.

  Фахівці по звуку, артисти, музиканти і гості клубу відзначили помітно покращився в результаті модернізації звучання і акустичний комфорт в залі.

  За час співпраці компанія Лайтек зарекомендувала себе, як команда професіоналів високого рівня, оперативно вирішує будь-які завдання.

  Виходячи з нашого досвіду, можемо зробити висновок: використовую комплексний підхід до вирішення завдань фахівці компанії Лайтек здатні якісно і оперативно реалізувати проекти будь-якої складності.

  З огляду на вищевикладене, ми рекомендуємо компанію Лайтек, як надійного партнера, з яким можна встановлювати тривалий і ефективну співпрацю.

  Директор Таранов А.А.

  Київський національний академічний театр оперети висловлює подяку колективу компанії «Лайтек України» за якісну роботу по постановці і установці світлового і ...

  Київський національний академічний театр оперети висловлює подяку колективу компанії «Лайтек України» за якісну роботу по постановці і установці світлового і звукового обладнання для постановок театру.

  Художній керівник,
  Б.Д. Струтинський

  Завдяки професіоналізму фахівців компанії Лайтек наш театр продовжує утримувати позиції самого масштабного культурного центру міста Кривий Ріг. Радувати глядачів не ...

  Завдяки професіоналізму фахівців компанії Лайтек наш театр продовжує утримувати позиції самого масштабного культурного центру міста Кривий Ріг. Радувати глядачів не тільки авторськими постановками, але й якісним шоу.

  Після модернізації освітлювальних приладів, спектаклі театру стали яскравіше і яскравіше, автоматизація механіки сцени значно полегшила роботу нашого технічного персоналу.

  Сподіваємося продовжити щільне співробітництво з Лайтек і надалі.

  З повагою, директор-художній керівник театру
  Назар Чирка

  Олександре Леонідовичу, поділіться з нами як народжувалася ідея нічного клубу «CHI», що закладалося в концепцію, як розставлялися акценти? « – ...

  Олександре Леонідовичу, поділіться з нами як народжувалася ідея нічного клубу «CHI», що закладалося в концепцію, як розставлялися акценти?

  « – В основу стилістики ресторану-клубу лягла легка еклектика азіатської та американської культур. Хотілося створити якесь місце сили, енергетика якого заряджала серця гостей, об’єднуючи в собі
  комфорт, самобутність та високі технології: атмосферне освітлення, палітру ароматів та смаків Азії, чисте звучання індокитайської музики.»

  Безумовно, кухня та звук – два ключові фактори, що мають вирішальне значення для закладу такого рівня. Нас звичайно цікавить останній,
  розкажіть, як робився вибір звукового обладнання
  для «CHI»?

  « – Опираючись на багаторічний досвід у цьому бізнесі, ми розуміли, що вибрати можна тільки на слух, покладаючись виключно на свої відчуття під час прослуховування. За результатами опитування ді-джеїв, які грали в Decedence House і Touch саfe, було складено список з 18 брендів професійного звукового обладнання. А далі слухали, слухали, слухали. Зрештою зупинилися на німецькій якості d&b audiotechnik.»
  Зараз, коли проект реалізований, та «CHI» щодня привітно зустрічає своїх гостей, що Ви можете сказати про результат? Чи вдалося втілити мрію у життя?

  « – Хочеться висловити подяку професіоналам, які вклали своє вміння та майстерність у створення ресторану-клубу «CHI», і звичайно ж серед них нашому партнеру – компанії Лайтек. Ваші спеціалісти
  допомогли створити неповторну атмосферу: цікаві світлові рішення та відмінний звук d&b гармонійно вписалися в інтер’єр, наголосивши на унікальності та статусі закладу.»

  Власник мережі ресторанів Carte Blanche,
  Олександр Леонідович Костянтинівський.

  Кропивницький академічний український музично-драматичний театр дякує компанії Лайтек за оновлення технічної бази театру. Окрему подяку висловлюємо за впровадження нових технологій ...

  Кропивницький академічний український музично-драматичний театр дякує компанії Лайтек за оновлення технічної бази театру.

  Окрему подяку висловлюємо за впровадження нових технологій в застарілі сценічні системи театру, а також за модернізацію світлових і акустичних систем.

  Завдяки професіоналізму та оперативності співробітників вашої компанії театру отримав друге життя і високий рівень визнання від українського глядача.

  Бажаємо вам процвітання і всіх благ!

  З повагою і вдячністю, Директор
  Єфімов Володимир Володимирович

  Нічний клуб “IBIZA”, розташований в Аркадії та є найпопулярнішим літнім нічним клубом Одеси. Заклад поєднує дискотеку, ресторан і концертний майданчик. ...

  Нічний клуб “IBIZA”, розташований в Аркадії та є найпопулярнішим літнім нічним клубом Одеси. Заклад поєднує дискотеку, ресторан і концертний майданчик. На різних етапах співпраці компанія Лайтек забезпечувала клуб якісним динамічним світлом від торгової марки Соеmar, надавала обладнання для концертів згідно із заявленим замовником райдером.

  Керівництво нічного клубу “IBIZA” висловлює подяку компанії Лайтек за чудову роботу по встановленню в залі клубу системи спецефектів фірми Universal Effects, завдяки якій були створені яскраві та незабутні шоу-програми. Також ми хочемо окремо відзначити високий професіоналізм та сумлінне ставлення до роботи
  працівників компанії.

  З повагою директор нічного клубу «IBIZA»

  Адміністрація КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР вісловлює Глибока подяку компании Лайтек за якісне Виконання робіт по модернізації звукового и світлового ...

  Адміністрація КЗ «Запорізька обласна філармонія» ЗОР вісловлює Глибока подяку компании Лайтек за якісне Виконання робіт по модернізації звукового и світлового обладнання. Варто відзначіті професіоналізм на всех рівнях РОТОБО – від розробки проектної докумантації до монтажних робіт.

  Головний інженер,
  В.М. Вініковській

  Національна опера імені Т.Г. Шевченка висловлює подяку співробітникам ТОВ «Лайтек Україна» за чітку та злагоджену роботу з постачання сучасного та ...

  Національна опера імені Т.Г. Шевченка висловлює подяку співробітникам ТОВ «Лайтек Україна» за чітку та злагоджену роботу з постачання сучасного та якісного комплекту світлового обладнання для сцени театру.

  С.В. Алімова

  У 2005 році відбулося урочисте відкриття всесезонного Одеського Міського дельфінарію. Відкриття Одеського дельфінарію “Немо” стало подією не лише в рамках ...

  У 2005 році відбулося урочисте відкриття всесезонного Одеського Міського дельфінарію. Відкриття Одеського дельфінарію “Немо” стало подією не лише в рамках Південної столиці, а й України загалом.

  На сьогоднішній день мережа дельфінаріїв «Немо» входить до п’ятірки найкращих дельфінаріїв Європи. Дельфінарії «Немо» — це сучасні проектні рішення, ефектні програми і, звичайно ж, технічне оснащення, що відповідає найвищим стандартам. Інсталяція акустичних систем одеського та харківського дельфінарію була професійно реалізована силами компанії Лайтек.

  Від імені керівництва ТОВ “НЕРУМ” висловлюємо щиру подяку компанії “Лайтек Україна” за сумлінно виконану роботу з модернізації мережі дельфінаріїв “НЕМО” сучасним звуковим та світловим обладнанням. Встановлений комплекс обладнання дозволяє демонструвати глядачам висококласні шоу із застосуванням неймовірних світлових та звукових ефектів!

  Керуючий ТОВ “НЕРУМ”
  Сергій Келюшок

  ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» висловлює подяку компанії «Лайтек» у партнерській роботі із запуску першого в Україні ЗД шоу «Барон Мюнхгаузен». ...

  ЗАТ «Міжнародний Медіа Центр-СТБ» висловлює подяку компанії «Лайтек» у партнерській роботі із запуску першого в Україні ЗД шоу «Барон Мюнхгаузен».

  Роботи виконані компанією «Лайтек» включали:

  1. Проект несучої конструкції над планшетом сцени.
  2. Політ дороги над сценою.
  3. Антрактно-розсувна завіса та 4-х екранів.
  4. Постачання та монтаж обладнання для польотних доріг, АРЗ, екранів та ін.

  Незважаючи на дефіцит часу, компанія «Лайтек», з поставленим завданням впоралася якісно і вчасно, а також протягом усього проекту, забезпечуючи проект безперервною технічною підтримкою.

  Особливо хочеться виділити співробітників, які безпосередньо беруть участь у запуску проекту, забезпечуючи всебічну підтримку:

  1. Орлова Миколи – директора компанії «Лайтек»

  2. Абдуллаєва Ельдара – технічного директора

  3. Вельгаса Андрія — керівника відділу дилерського продажу

  4. Рябенко Олександра керівника проектних робіт

  Робота з Вами, залишила позитивні емоції, сподіваємось на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

  Заступник технічного директора

  “Міжнародний Медіа Центр СТБ” — Костіков Д.

  У 2011 році найкращими спеціалістами України, включаючи співробітників компанії Лайтек, було проведено повну реконструкцію Одеського стадіону «Чорноморець», завдяки чому стадіон ...

  У 2011 році найкращими спеціалістами України, включаючи співробітників компанії Лайтек, було проведено повну реконструкцію Одеського стадіону «Чорноморець», завдяки чому стадіон отримав категорію «Еліт» стандарту УЄФА та можливість приймати матчі європейського та світового значення. Головна особливість проекту реконструкції полягала у його особливій відповідальності. Зважаючи на важливість здачі в експлуатацію спортивного об’єкту для іміджу України.

  Керівництво Одеського стадіону «Чорноморець» висловлює свою подяку компанії Лайтек за професіоналізм та високу якість виконаних робіт із встановлення світлової та звукової систем. Окремо хочемо відзначити вдало створену програму з управління банерним рядком. Встановлене обладнання радикально змінило атмосферу стадіону і привнесло в нього нове життя.

  Ми висловлюємо надію на подальшу співпрацю з вами!

  Віце-президент ФК «Чорноморець»
  Сиволап С.С.

  «Шустер LIVE» – це сучасний студійний комплекс, над створенням якого працювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Знімальний павільйон повністю адаптований ...

  «Шустер LIVE» – це сучасний студійний комплекс, над створенням якого працювали найкращі українські та зарубіжні фахівці. Знімальний павільйон повністю адаптований для зручної та якісної зйомки телевізійних програм: містить спеціалізоване світло, необхідні пристрої комутації та зручну комунікацію між усіма учасниками зйомки. Приміщення великої студії має загальну площу понад 520 кв. м., висота приміщення до колосників даху – 7, 5 метрів. Мала студія є складне за конфігурацією приміщення площею трохи більше 119 кв. м. та висотою стелі близько 5-ти метрів.

  Компанія ТОВ «Словік Шустер Студіос» висловлює подяку компанії Лайтек за високу якість продукції. Співробітники студії повністю задоволені якістю роботи обладнання та його функціональними можливостями, а отриманий результат повністю відповідає технічним вимогам проекту.

  З повагою технічний продюсер «Словік Шустер Студіос»

  Назим Бедіров

  Шановні колеги, Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу у пусконалагодженні та експлуатації системи пересувних екранів, надану під час проведення прямих ефірів ...

  Шановні колеги,

  Дякуємо Вам за висококваліфіковану допомогу у пусконалагодженні та експлуатації системи пересувних екранів, надану під час проведення прямих ефірів шоу «Голос Країні».

  Хочемо відзначити високу кваліфікацію Ваших фахівців, які проводили навчання та здійснювали тех. підтримка під час прямих ефірів.

  Загалом компанія «Лайтек Україна» виявила себе як надійний партнер, системний інтегратор та відповідальний виконавець на ринку сценічного обладнання.

  Дякуємо за плідну співпрацю.
  З повагою, директор “1+1 Продакшн”
  Федорцова І.А.

  Керівництво Національного палацу мистецтв “Україна” висловлює подяку компанії Лайтек за впровадження сучасних технологій у головну сцену країни, а також якісне ...

  Керівництво Національного палацу мистецтв “Україна” висловлює подяку компанії Лайтек за впровадження сучасних технологій у головну сцену країни, а також якісне виконання роботи з монтажу, пусконалагодження мережевих систем та систем підйомної механіки.

  Встановлені системи повністю задовольняють наші потреби. Будемо раді співпраці і надалі.

  В. о. генерального директора Національного палацу “Україна”,
  Мозгова В.Б.

  Одеський театр ляльок висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, виявлений у період з 2009-2012 р, при розробці проекту, постачанні ...

  Одеський театр ляльок висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, виявлений у період з 2009-2012 р, при розробці проекту, постачанні обладнання та введенні в експлуатацію систем постановочного освітлення та звукофіксації театру, а також за оперативність при реалізації різного роду технічного обслуговування у всіх виникаючих і виникаючих задач.

  Сподіваємося і надалі бачити в компанії Лайтек не просто серйозного та лояльного партнера з технічної частини, а й вірного та надійного друга, здатного протягнути театру руку допомоги у будь-яких ситуаціях, як це є сьогодні.

  Директор,
  Меркович І.М

  Телестудія «5 канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції ...

  Телестудія «5 канал» є однією з найкращих студій на українському телебаченні. Вона була створена як універсальне рішення для задач трансляції та у прямому ефірі.

  Постановочне освітлення та технічне оснащення телестудії 5-го каналу за вимогами замовника мало забезпечувати світлове оформлення телевізійних передач у стаціонарних студійних умовах шляхом формування різної конфігурації систем постановочного спецосвітлення, а також технічну відповідність нормам роботи в телевізійній студії.

  Керівництво телестудії «5 канал» дякує колективу ТОВ «Лайтек Україна» за створення професійного рішення щодо світлового оформлення, а також за якісну інсталяцію та грамотну добірку світлових приладів, які дозволили забезпечити багатозадачність світлотехнічного комплексу нашої телестудії.
  Сподіваємось на плідну співпрацю у майбутньому.

  З повагою, генеральний директор ТОВ
  «Телерадіокомпанії НБМ»

  Адамчук І.Д.

  Перший в Харкові п’ятизірковий готель “Харків Палас” представляє собою сучасний 11-поверховий будинок з дзеркальним фасадом, спроектоване в стилі конструктивізму, і ...

  Перший в Харкові п’ятизірковий готель “Харків Палас” представляє собою сучасний 11-поверховий будинок з дзеркальним фасадом, спроектоване в стилі конструктивізму, і ідеально доповнює архітектурний ансамбль центральної площі міста. Внутрішній дизайн готелю поєднує в собі вишуканість сучасної класики з функціональністю і новітніми технічними рішеннями. завдання по
  підбору технічних систем були доручені нашої компанії, яка в III кварталі 2011р виграла тендер на виробництво повного комплексу робіт з проектування, постачання, монтажу і пусконаладке професійного обладнання для Бального Залу і Sky-бару п’ятизіркового готелю.

  До проектування необхідних замовником систем наша команда професіоналів приступила негайно, адже одна з умов замовлення передбачало досить стислі терміни. Поставка та інсталяція спроектованих систем, також не змусила себе довго чекати. Близько місяця бригада монтажників провела на об’єкті.

  Унікальність проекту полягала в пошуку рішень по реалізації оригінальних мобільних легко трансформуються технічних систем подіумів і систем підвісу світлового, а також звукового обладнання для забезпечення їх монтажу на час проведення заходів та демонтажу – після.

  З повагою директор “Харків Палас”
  Соколенко О. М.

  Влітку 2014 р. в Івано-Франківську відкрився нічний клуб нового формату під назвою “TUNING HALL”. Всього за кілька місяців заклад набув ...

  Влітку 2014 р. в Івано-Франківську відкрився нічний клуб нового формату під назвою “TUNING HALL”. Всього за кілька місяців заклад набув неймовірної популярності. У стінах клубу з концертами і не тільки вже побували багато українських зірок естради та відомі DJ. Основні переваги закладу: особливий стиль, унікальний дизайн, світлодіодний танцювальний майданчик, діджей плейс, а також новітнє звукове та світлове обладнання.

  Керівництво нічного клубу “TUNING HALL” висловлює подяку компанії Лайтек. Ми вдячні компанії Лайтек за чітку та злагоджену роботу з оснащення нашого клубу передовим світловим та
  звуковим обладнанням. Своєчасне постачання та якісний монтаж дозволили нам у встановлені терміни відкрити заклад. Нам приємно було працювати з вами, і ми сподіваємось на тривалу та плідну співпрацю в майбутньому.

  З повагою, Директор
  Ковальов Сергій Володимирович

  2014 рік вніс у мирний устій мешканців м. Вінниця яскраву подію — відкриття двох сучасних закладів: Арт-пабу “ВЕЕF-ЄАТЕВ” та Нічного ...

  2014 рік вніс у мирний устій мешканців м. Вінниця яскраву подію — відкриття двох сучасних закладів: Арт-пабу “ВЕЕF-ЄАТЕВ” та Нічного клубу “SKY ROOM”, які вдало розмістилися у торговому центрі “Ізумруд”. Арт-паб “ВЕЕЕ-ЕАТЕR” – музичний, стильний, якісний, по-американськи яскравий арт-паб. Саме так його позиціонують власники. При реалізації цього проекту перед фахівцями компанії Лайтек стояло важливе завдання — необхідність виконання робіт у стислі терміни із застосуванням новітніх технологій та сучасного технічного оснащення.

  Висловлюємо подяку компанії Лайтек за професіоналізм, виявлений у розробці проекту з світлового, звукового та DJ обладнання для АРТ-ПАБА “ВЕЕF-ЕАТЕR” та нічного клубу “SKY ROOM”, а також його подальшу реалізацію. Роботи були виконані якісно та оперативно, орієнтуючись на новітні тенденції та технології, а також – що важливо – з урахуванням усіх вимог та побажань наших технічних фахівців, дизайнерів та арт-директорів. Сподіваємося й надалі бачити у вашій компанії надійного технічного партнера як з технічного супроводу даного проекту, так і всіх наступних проектів.

  Бурякін О. Є.

  Готель “Нilton Kiev” (Хілтон Київ) – це сучасний комплекс люкс класу, розташований в престижному кварталі, серед урядових будівель, міністерств і ...

  Готель “Нilton Kiev” (Хілтон Київ) – це сучасний комплекс люкс класу, розташований в престижному кварталі, серед урядових будівель, міністерств і посольських резиденцій. Готель включає до 15-ти конференц-залів і залів для засідань і переговорів.

  Очевидно, що такий серйозний проект зажадав і ретельного технічного оснащення комплексу. Завдання підбору системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була передана фахівцям компанії Лайтек.

  Система освітлення включає в себе оптимальне співвідношення вартості, надійності і рівня функціональних можливостей.

  Наша компанія, яка є підрядником на будівництво готелю Хілтон-Київ, дякує компанії Лайтек за розробку і впровадження професійного рішення по світловому оформленню приміщень.

  Поставлена ​​задача по встановленню, монтажу та введення в експлуатацію системи управління освітленням важливих суспільних зон будівлі була виконана вчасно, якісно і гідно.

  Устаткування відповідає як міжнародним вимогам, так і іміджу готелю. Дякуємо співробітникам компанії Лайтек за професіоналізм і творчий підхід до реалізації проекту.

  З повагою, генеральний директор
  Бєлов В. А.

  У самому серці Одеси, на Дерибасівській вулиці, розташувався ресторан італійської кухні – CASA NOVA, який приймає у себе в гостях ...

  У самому серці Одеси, на Дерибасівській вулиці, розташувався ресторан італійської кухні – CASA NOVA, який приймає у себе в гостях зірок світового шоу-бізнесу. Ресторан “CASA NOVA” був відкритий в 2006 році. Заклад розрахований на 150 гостей. Караоке-клуб – душа і настрій ресторану, потребував професійному мультимедійному і звуковому устаткуванні, і керівництво ресторану звернулося за допомогою до фахівців компанії Лайтек.

  Ресторан італійської кухні “CASA NOVA” висловлює подяку компанії ТОВ “Лайтек України” за багаторічну плідну співпрацю, а також за чітку і злагоджену роботу по обслуговуванню світлового і звукового обладнання підприємства. Бажаємо Вам успіху і процвітання!

  Директор ресторану
  Тараненко М.А.

  В одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, розташувався відомий туристичний центр культури вина. Це ...

  В одному з найдавніших виноробних регіонів Європи, на місці виробничого комплексу компанії “Шабо”, розташувався відомий
  туристичний центр культури вина. Це єдиний в Україні культурний центр, що поєднує діюче високотехнологічне підприємство, старовинні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний музей вина та виноробства.

  Для нашої компанії цей проект став одним із найцікавіших, тому що передбачав розробку світлової та звукової систем з різними ефектами без видимих джерел відтворення.

  Керівництво ТОВ “ПТК Шабо” виносить подяку колективу компанії Лайтек за високий професіоналізм при розробці проекту та інсталяції світлового, звукового обладнання в музеї Центру Культури вина “Шабо” та послуги інсталяції світла та звуку Фонтану Діоніса на території “ПТК Шабо”.

  Бажаємо процвітання Вашої компанії та успіхів у роботі.

  Засновник ТОВ “ПТК Шабо”
  Чолікідзе Б.А.

  3 жовтня 2014 року в Одесі відкрив свій новий сезон Льодовий Каток «УМКА». З моменту відкриття каток став улюбленим місцем ...

  3 жовтня 2014 року в Одесі відкрив свій новий сезон Льодовий Каток «УМКА».

  З моменту відкриття каток став улюбленим місцем відпочинку людей різного віку, соціального стану, способу життя і сфери діяльності.
  Вимоги до проекту виставлялися серйозні: каток повинен був стати місцем для катання всіх охочих одеситів, задати рівень для подальших проектів і стати «візитною карткою» Одеси.

  Завдяки яскравим динамічним світловим картинкам, на льоду все без винятку відчували себе справжніми фігуристами-професіоналами!

  Адміністрація Льодового Ковзанки «Умка» висловлює подяку компанії Лайтек за професійний підбір, оперативну поставку і якісну установку і пусконаладку світлового обладнання.

  Окрему подяку висловлюємо за художній підхід у створенні програм світлового шоу. Чи не можемо не відзначити також професійний підхід до інсталяції обладнання – постійний конструктивний діалог з побажанням з клієнтом, пунктуальність в термінах робіт і уважність до безпеки при їх проведенні.

  Розраховуємо і надалі на таку якість співпраці в обслуговуванні і при наступних спільних проектах.

  Керуючий Ковзанки «Умка»
  Світлана алоин

  Управління Кіровоградської обласної філармонії висловлює слова щирої вдячності вашим співробітникам за оперативність у вирішенні питань і добропорядність в оптошеніях. Устаткування ...

  Управління Кіровоградської обласної філармонії висловлює слова щирої вдячності вашим співробітникам за оперативність у вирішенні питань і добропорядність в оптошеніях.
  Устаткування було поставленно навіть раніше запланованих графіків, монтажна бригада з належною відповідальністю поставилася до поставленого завдання, змонтувала обладнання відповідно до технічної документації і в належні терміни.

  Консультант компанії досконально провів навчання технічного персоналу. Встановлене світлове обладнання радикально змінило художнє оформлення сцени. Інший Ораском придбали артестіческіе костюми, декорації елементи оформлення сцени.

  З повагою, директор філармонії, заслужений працівник культури України.
  М. Кравченко

  На початковому етапі реконструкції стадіону компанією Лайтек були виконані проектні роботи з оснащення спортивного освітлення, а саме розробка 4-х освітлювальних ...

  На початковому етапі реконструкції стадіону компанією Лайтек були виконані проектні роботи з оснащення спортивного освітлення, а саме розробка 4-х освітлювальних щоглів заввишки 22 м, розрахунок освітленості, підбір парку прожекторів та електроживлення системи спортивного освітлення.

  Висловлюємо подяку компанії Лайтек за надання послуг з технічного забезпечення Спортивного комплексу Національного університету “Одеська юридична академія”, а саме постачання та встановлення освітлювального обладнання. Хочемо відзначити злагодженість дій та професійний підхід. Всі поставлені завдання були виконані вчасно, і в результаті ми отримали чудове рішення.

  Ректор НУ «ОЮА»
  Завальнюк В. В.

  Метою даного технічного рішення була не тільки реалізація звукоповіщення в залі суду, а й забезпечення якісної, ефективної та простої у ...

  Метою даного технічного рішення була не тільки реалізація звукоповіщення в залі суду, а й забезпечення якісної, ефективної та простої у використанні системи аудіовізуального фіксування судових слухань з можливістю подальшого звернення до запису.

  На момент реалізації проекту він був унікальним, оскільки жоден суд не був оснащений таким обладнанням.

  Одеський окружний адміністративний суд висловлює подяку компанії Лайтек за високий професіоналізм, чітку та злагоджену роботу щодо розробки проекту та інсталяції звукового та презентаційного обладнання, а також високу надійність поставленої продукції.

  Сподіваємося, що надалі наша співпраця буде плідною та результативною.

  Голова суду
  Глуханчук О.В.

  Управління культури Київської обласної державної адміністрації висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за сприяння в розвитку і модернізації галузі культури і ...

  Управління культури Київської обласної державної адміністрації висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за сприяння в розвитку і модернізації галузі культури і туризму київської області, а також за постановку освітлювального обладнання та модернізацію Київського обласного академічного музично-драматичного театру ім. П.К. Саксаганського.

  Мережа популярних фітнес-центрів “Вища ліга”, що складається з трьох спортивних комплексів: “Шторм”, “Форма” та “Загублений світ”, фахівці компанії Лайтек оснастили ...

  Мережа популярних фітнес-центрів “Вища ліга”, що складається з трьох спортивних комплексів: “Шторм”, “Форма” та “Загублений світ”, фахівці компанії Лайтек оснастили кращими акустичними системами італійського виробництва.

  Фітнес клуб “Шторм” оголошує подяку компанії Лайтек за допомогу у придбанні якісного музичного обладнання. Бажаємо вам подальшого процвітання та розвитку вашого бізнесу.

  Директор Віляєв С.В.

  З 3 грудня 2010 року в ДК КПІ, стартував перший в Україні проект 3D «Шоу Барон Мюнхгаузен», організатором якого виступив ...

  З 3 грудня 2010 року в ДК КПІ, стартував перший в Україні проект 3D «Шоу Барон Мюнхгаузен», організатором якого виступив телеканал СТБ.

  Живе 3D шоу «Барон Мюнхгаузен» вперше демонструвалося в такому форматі. У танцювальному мюзиклі були задіяні сучасні проекційні технології, зокрема 3D.

  За технічним завданням, заявленому замовником, був потрібний повний комплекс робіт по постачанню, інсталяції та пусконалагодження сценічних конструкцій антрактно-розсувного завіси, польотних доріг і висувних екранів.

  ЗАТ «Міжнародний Центр – СТБ», висловлює подяку компанії Лайтек, в партнерській роботі із запуску першого в Україні 3D шоу «Барон Мюнхгаузен».
  Незважаючи на дефіцит часу, компанія Лайтек, з поставленим завданням впоралася якісно і в строк, а так само на протязі всього проекту забезпечувала безперервну технічну підтримку.

  Робота з вами залишила позитивні емоції, сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в чергових проектах.

  Зам. технічного директора «Міжнародний Медіа
  Центр – СТБ »

  Д. Костиков

  Полтавська обласна рада висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за якісне виконання будівельних робіт із реставрації першої черги Полтавського обласного українського ...

  Полтавська обласна рада висловлює глибоку подяку компанії Лайтек за якісне виконання будівельних робіт із реставрації першої черги Полтавського обласного українського музично-драматичного театру ім. М.В. Гоголя.

  Голова обласної ради
  І.М. Момот

  Отримайте консультацію з об'єкта від інженера компанії
  Отримайте консультацію з об'єкта від інженера компанії

   Системна інтеграція – комплексне рішення компанії Лайтек. Системна інтеграція полягає в повному облаштуванні звукового, світлового, проекційного обладнання під ключ на вашому об’єкті: конференц-зал, готель, ресторан, кафе, торговий центр або кабінет начальника. Скрізь необхідне якісне налаштування та встановлення систем.

   Створення повного занурення у середу та відмінне звучання при належному підключенні комунікаційних систем, гучномовців, мікрофонів та стереосистем нададуть незабутні відчуття кожному глядачеві та клієнту. Повний монтаж та налаштування звуку – лише мала частина робіт, якими займається наша компанія. Таким чином, системна інтеграція – цілісний комплекс послуг, який вирішує системні проблеми будь-якого закладу.

   Послуги компанії

   Компанія «Лайтек» виконає будь-яке завдання для вашого приміщення, серед яких:

   • комплекси фонового звучання “public address”;
   • встановлення систем розсіювання звуку;
   • обладнання конференц-залів при живому спілкуванні відвідувачів;
   • конференц-зали із системами дистанційного відеоспілкування;
   • встановлення мультимедійних проекторів та моніторів;
   • професійне освітлення;
   • налаштування підсилювачів звуку;
   • підсвічування приміщення за проектним задумом клієнта з нашими рекомендаціями.

   Замовте консультацію від інженерів компанії прямо на нашому сайті.